• Boka verkstadstid
  • Boka provkörning
  • Boka verkstadstid
  • Boka provkörning
PersonbilarTransportbilarErbjudandenPrivatleasingVerkstadReservdelar & TillbehörAnläggningar / Kontaktuppgifter
Europcar Biluthyrning
Göm karta
Volkswagen Helsingborg
Adress
Muskötgatan 1, Helsingborg
Volkswagen Malmö
Adress
Kabingatan 1, Malmö
Volkswagen ekonomiservice & begagnatcenter Malmö
Adress
Agnesfridsvägen 128, Jägersro
Volkswagen Landskrona
Adress
Malmövägen 29, Landskrona
Volkswagen Trelleborg
Adress
Tommarpsvägen 40-42, Trelleborg
Volkswagen Lund
Adress
Porfyrvägen 26, Lund
Försäljning personbilar
Försäljning transportbilar
Reservdelsbutik
Reservdelar på telefon
Kundmottagning skadeverkstad
Visa alla

Volkswagen Helsingborg - Försäljning personbilar

Kontaktuppgifter och öppettider
Adress
Muskötgatan 1, Helsingborg
Telefon
042-17 00 00
Öppettider
Mån-fre
09:00-18:00
Lör-sön
11:00-15:00
Personal
Mikael Svensson
Företags säljare
042-17 01 06
mikael.svensson@dinbil.se
Stefan Johansson
Säljare
042-17 01 04
stefan.j@dinbil.se
Pontus Karlsson
Säljare
042-17 01 99
pontus.karlsson@dinbil.se
Viktor Orban
Säljare
042-170144
viktor.orban@dinbil.se
Martin Prütz
Försäljningschef
042-17 01 10
martin.prutz@dinbil.se
Ulf Petersson
Bilmarknadschef
042-17 01 07
ulf.petersson@dinbil.se
Daniel Persson
Säljare
042-17 01 41
daniel.persson@vwhelsingborg.se
Johan Streiby
Key Account Manager
042-170 131
johan.streiby@dinbil.se
Visar Hajdari
Säljare
042-17 01 05
visar.hajdari@vwhelsingborg.se